Опубликовано вчера

Agent reprezentant comercial - Chisinau

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 1 года
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerinţe:

  • studii superioare;
  • experienţa in domeniul vînzărilor minim un an;
  • permis de conducere categoria B;
  • experienţă de conducere a automobilului minim un an;
  • orientare către client;
  • persoana activă;
  • abilităţi excelente de comunicare şi negociere;
  • abilitate de a lucra în grup.

Responsabilităţi functionale:

  • contactarea clienţilor potenţiali si prezentarea produselor;
  • preluarea comenzilor;
  • dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienţi;
  • realizarea obiectivelor lunare de vînzări.
  • analiza dinamicii vînzărilor și prezentarea dărilor de seamă conducerii.

Beneficii:

  • Salariu lunar stabil;
  • Program de lucru: (luni-vineri 7 ore, sâmbătă - 5 ore)
  • Bonus conform rezultatelor;
  • Pachet social deplin;
  • Rețea mobilă corporativă;
  • Creştere profesională.
Expediati CV-ul la adresa de e-mail hr.alba@md.lactalis.com  , indicind in tema scrisorii “Agent reprezentant comercial”.

Vor fi contactate doar persoanele selectate.
Ключевые навыки
Răbdare Vânzări Abilitatea de a învăța rapid Convingere Abilități de comunicare Entuziasm Managementul relației cu clienții (CRM) Lucru în echipa

Преимущества

Tранспортные расходы

Бонусы и премии

Дополнительные выходные

О компании

FABRICA DE BRÎNZETURI DIN SOROCA’’ ESTE SPECIALIZATĂ ÎN PRODUCEREA BRÂNZETURILOR CU CHEAG TARE (CAȘCAVALUL), A LAPTELUI, ȘI SMÂNTÂNII, BRÂNZEI, CHEFIRULUI, UNTULUI SI IAURTURILOR DE BĂUT (YOLI).

De ce gustul și prospețimea produselor rămân aceeași pe întreaga perioadă de valabilitate?

Laptele este ales și colectat de noi. La fiecare etapă a producerii, de la colectare pâna la amplasarea pe raft, controlul sistemei de răcier este strict si riguros. Dupa modernizare, “Fabrica de brânzeturi din Soroca” beneficiază de utilaj ultra-modern destoinic de “Grupul Internațional Lactalis”. Aceasta permite producerea și ambalarea in conditii sterile si oferă produselor un termen de valabilitate destul de înalt chiar și fără conservanți.

Începând cu 2004, în “ Fabrica de brânzeturi din Sororca” s-au investit mai mult de 17 milioane de Euro. Acum la fabrică sunt angajate peste 220 de persoane. Capacitățile de producere: Produse lactate proaspete- 80 tone/zi . Cașcaval tare- 7 tone/zi. 25 de camioane de colectarea laptelui.

100 de tancuri de colectarea laptelui repartizate in peste 63 state. Datorită filialelor “ Grupului Lactalis” în străinătate, Grup din care face parte și “ Fabrica de Brânzeturi din Soroca”, cașcavalul tare produs aici este vândut în Kazahstan și Ucraina.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?