Опубликовано вчера

Reprezentant Comercial or. Chișinău

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее, Неоконченное высшее, Среднее специальное
Oпыт:
От 1 года
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem în căutarea unui nou coleg în familia StarNet, care va realiza target-ul de vânzări stabilit în conformitate cu politica de vânzări a companiei.

Ce oferim:

  • Colegi prietenoși și mediu de lucru plăcut
  • Dezvoltare profesională dinamică
  • Oportunități de creștere în carieră într-o companie modernă
  • Libertatea în a-ți manifesta ambițiile și personalitatea
  • Salariu competitiv acompaniat de un pachet atractiv de beneficii.

Ce vei face:

  • Prospecta piaţa, identifica şi aborda potenţiali clienţi
  • Oferta şi promova serviciile StarNet
  • Identifica și găsi cele mai bune soluții pentru client și companie
  • Implica activ în rezolvarea problemelor semnalate de clienți
  • Negocia şi urmări derularea în bune condiţii a contractelor încheiate.

Ce căutăm:

  • Studii superioare
  • Cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă
  • Aptitudini de operare PC (Microsoft Office)
  • Abilități excelente de comunicare și negociere
  • Experiență de lucru în domeniul vânzărilor va constitui un avantaj.

Cei mai buni lucrează la noi! Vino și tu!
Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

О компании

Suntem StarNet, un brand 100%  made in Moldova, o companie de succes datorită oamenilor pasionați, cu viziuni mari și cu un potențial infinit de mare. Suntem o Familie, lucrăm în Echipă pentru a aduce Internet și servicii de calitate în fiecare casă.

Avem nevoie de tine în Familia StarNet, pentru a crește și a schimba viitorul împreună! Tu alegi domeniul dorit, iar noi îți oferim toate necesare pentru a cuceri noi înălțimi:

  • mediu de lucru plăcut
  • colegi prietenoși
  • traininguri pentru o dezvoltare continuă
  • oportunități de creștere în carieră
  • salariu competitiv acompaniat de un pachet atractiv de beneficii

Drumul spre stele este pavat cu experiența inedită pe nume StarNet.

Aplică acum și fă primul pas spre o carieră de succes la StarNet!

Mereu alături,
Echipa HR

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, Columna 170
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?