Опубликовано вчера

Водитель с личным бусом/Conducător auto cu microbuz personal

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 17 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:

  • transportul de mărfuri în raza mun. Chișinău și pe teritoriul republicii;
  • ajutor la încărcarea și descărcarea mărfurilor transportate;
  • lucrul cu documentația de însoțire.

Cerințe:

  • deținerea unui microbuz personal cu bază lungă, medie, de marfă sau mixt;
  • deținerea permisului de conducere categoriile B, C;
  • capacitatea de a lucra cu documentația de însoțire;
  • buna cunoaștere a Chișinăului și a raioanelor republicii;
  • eficiență, dorința de a lucra într-un ritm dinamic și disponibilitatea de a-și asuma răspunderea materială pentru mărfurile transportate.

Condiții:

  • salariu de la 17 000
  • pachet social integral
  • acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă
  • compensarea cheltuielilor pentru combustibil

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

О компании

Retea de magazine de creație, articole școlare CRAFTI

Retea de magazine jucării pentru copii JUCARENIA

Rețea de magazine haine și încălțăminte pentru copii KIDBERRY

Produse pentru birou SUPEROFFICE.md

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, bd. Dimitrie Cantemir, 6
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?