Опубликовано вчера

Electrician (Botanica)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe pentru funcţia de electromontor:

  • Experiență la un post similar de minim 2 ani
  • Persoană responsabilă, punctuală, muncitoare;
  • Studii specializate în domeniu electrotehnic.

Responsabilităţi de bază:

  • Citirea schemelor electrice simple;
  • Montarea şi completarea cu echipament de protecţie a panourilor electrice;
  • Executarea canalelor pentru cablu;
  • Montarea cablurilor;
  • Instalarea prizelor, întrerupătoarelor, lustrelor şi a altor echipamente electrice.

De ce să te alături companiei VOLTA?

  • Vei avea parte de angajare oficială;
  • Vei primi un salariu motivant şi întreg pachetul social
  • Vei avea posibilitatea de a participa la diverse cursuri de dezvoltare
  • Vei fi înconjurat de colegi pozitivi şi cu pasiune de muncă
  • Beneficiezi de un bon de masă la una din cele mai gustoase cafenele din oraş.

Преимущества

Свежие фрукты

Талоны на питание

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Рабочая форма

О компании

VOLTA – Placerea de a reveni!

Mai bine de 32 ani de experienţă ne-au determinat să devenim lideri pe piața Republicii Moldova, în domeniul produselor electrotehnice.

Importator și distribuitor oficial a peste 50 brănduri cu renume: BOSCH, MAKITA, SCHNEIDER ELECTRIC, HIMEL, PHILIPS, FUMAGALLI, SCAME, HOROZ ELECTRIC,  YATO, TRIO LIGHTING, HAGEL, FIRMAN, REMEZA, etc., cu un sortiment peste 40 000 produse.

Clienții VOLTA primesc produse de calitate la prețuri competitive, consultanță calificată și servicii logistice operative.

Pentru comoditatea clienților săi , VOLTA pune la dispoziție o rețea de magazine, în toate sectoarele or. Chișinău și distribuie produsele sale în toate localitățile Republicii Moldova.

Echipa VOLTA  formată în jur de 300 angajaţi, energici, pragmatici, focusați să raspundă cerințelor clienților și partenerilor săi. A face parte din echipa noastră, este mai mult decât un job, este un stil de viață care implică multă dezvoltare personală și profesională.

Mii de clienți mulțumiți revin de fiecare dată la noi.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Str. Pădurii, 19
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?