Недавно опубликовано

Director Call Centru/ Team leader (vinzari)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Coordonarea echipei de operatori cu apeluri de ieșire și de intrare;
  • Controlul respectării standardelor de calitate în echipă;
  • Optimizarea proceselor de vînzări și a proceselor operaționale;
  • Instruirea continuă și perfecționarea calificării operatorilor;

Cerințe față de candidat:

  • Experiența în conducerea unei echipe sau experienta in call centru (telemarketing) minim 2 ani
  • Competente de conducator, gestionare a angajatilor
  • Capacități de învățare, organizare, atenție, lucru în regim de multitasking
  • Orientare catre obiectivele companiei;
  • Cunoașterea avansată a limbilor română și rusă

Oferta de muncă:

  • Angajare oficială.
  • Oficiu in centrul capitalei
  • Perspective de dezvoltare profesională în cadrul companiei
  • Salariu fix net de 10 000 lei și bonus în funcție de performanță

Dacă vrei să fii parte a celei mai inteligente echipe trimite CV: e-mail: hr@sah.md  Tel: [показать номер]078888242
Vă așteptăm la Șah: str. Pușkin 22, Casa Presei

О компании

Academia Națională de Șah din Moldova este un centru de șah de talie internatională şi un lider recunoscut în pedagogia șahului în Moldova.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?