Опубликовано вчера

Operator mașina de găurit

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Experiență în domeniu
  • Dorința de a acumula noi informații și cunoștințe

Responsabilități:

  • operarea masinei de găurit;
  • găurirea conform desenelor tehnice;
  • întreținerea și menținerea parametrilor optimi de funcționare a mașinei; capacitatea de a lucra independent;

Compania oferă:

  • Pachet social;
  • Contract individual de muncă pe perioada nedeterminată;
  • Posibilități de avansare/promovare.

Dacă v-ați regăsit în prezentul anunț, expediați CV-ul: hr@venni.md;
tel: [показать номер]069080359.

Ключевые навыки
Abilitatea de a învăța rapid Adaptabilitate Precizie Răbdare Rezistența fizică

О компании

 Misiunea noastră este de a presta servicii la cel mai înalt nivel de calitate si de a furniza material rapid și sigur. Perfectionarea zi cu zi  si orientarea către parteneri sunt principalele noastre obiective.
Consultăm, aplicăm, debităm la standard de ultimă generație în materie de stil, calitate, creativitate și inovație. Tehnologiile moderne de prelucrare a materialului și pregătirea lui pentru asamblarea mobilei la comandă, conferă mai multă siguranță și încredere că produsul final va întrece așteptările.

Oferim materie primă pentru producătorii de mobilă din Republica Moldova.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?