Опубликовано вчера

Controlor calitate comenzi (2 persoane)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Domn sau Doamnă
DESCRIEREA POSTULUI:

  • lucru în secția de producere;
  • verifică calitatea comenzii (detalii PAL/MDF) livrate clientului;
  • asigură corectitudinea îndeplinirii comenzii;
  • urmăreşte factorii care determină calitatea;
  • la necesitate-eliberarea comenzilor clienților.

CERINȚE:

  • Experiență în domeniul mobilei – avantaj;
  • Rigurozitate și atenție pentru detalii;
  • Rezistență la sarcini repetitive;
  • Orientare către rezultate;
  • Capacitate de adaptare.

COMPANIA OFERĂ:

  • Angajare oficială;
  • Asistentă în perioada de probă;
  • Instruire gratuită;
  • Activitate într-un colectiv tânăr cu perspective mari.

Persoanele interesate sunt invit ate să transmită CV-urile la adresa de e-mail: hr@venni.md   cu indicarea postului pentru care se aplică. Tel: +[показать номер]37369080359

О компании

 Misiunea noastră este de a presta servicii la cel mai înalt nivel de calitate si de a furniza material rapid și sigur. Perfectionarea zi cu zi  si orientarea către parteneri sunt principalele noastre obiective.
Consultăm, aplicăm, debităm la standard de ultimă generație în materie de stil, calitate, creativitate și inovație. Tehnologiile moderne de prelucrare a materialului și pregătirea lui pentru asamblarea mobilei la comandă, conferă mai multă siguranță și încredere că produsul final va întrece așteptările.

Oferim materie primă pentru producătorii de mobilă din Republica Moldova.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?