Недавно опубликовано

Operator Call-Centru

Основная информация

Зарплата:
7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Află primul, fii primul! Angajează-te deștept!

Nu este neapărat să ai experiență în vînzări sau studii superioare, tot de ce ai nevoie pentru acest post este dorinţa mare să înveţi, să munceşti şi să cîştigi bine.

Ce oferim:

- Salariu fix + Bonusuri de performanță
(de la 7000 lei  - la 30000 lei in functie de performanta de vanzari)
- Oficiu modern cu karmă pozitivă )
- Șef bun și ințelegător, colegi tineri și prietenoși, atmosferă propice pentru performanță
- Dezvoltare profesională și posibilitatea de a avansa rapid, dacă meriți ;)

Sarcina ta va fi:
Să comunici activ cu clienții și să le răspunzi la cele mai interesante obiecții.
Va fi fun și provocator! ;)

О компании

Smart.md a fost lansat în 2013 cu scopul de a oferi cea mai plăcută și utilă experiență de cumpărături online pentru tine și prietenii tăi.
La noi poți găsi o gamă variată de smartphone-uri, laptopuri, tablete și accesorii cu design deosebit.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?