Опубликовано вчера

Ambalator manual/ambalatoare manuală (împachetarea produselor)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Descrierea postului: ambalarea produsului conform sortimentului
studii, cunoştinţe: medii
experienţă profesională: nu este necesară
altele: graficul de muncă în 3 schimburi:
I. 07:00-15:00
II. 15:00-23:00
III. 23:00-07:00

Modul de aplicare: s.personal@franzeluta.md ; [показать номер]062100278, [показать номер]069501182, [показать номер]069500745, (022) 853-482, (022) 853-485, (022) 853-481
Adresa locului de muncă: MD-2032, mun. Chişnău, str. Sarmizegetusa 30.

Отправить резюме

О компании

Franzeluţa” S.A. este cel mai mare şi de încredere producător din industria de panificaţie din Republica Moldova, cu o experienţă bogată de peste 70 de ani, cu tradiţii, valori şi misiuni stabile. „Franzeluţa” S.A. este un partener social de încredere, interesat de o dezvoltare durabilă şi de prestarea serviciilor de cea mai înaltă calitate; este acel producător care ştie să surprindă prin „excelenţă”, oferind produse sigure pentru întreaga ţară. În acest sens, depunem tot efortul ca să menţinem gustul de altă dată şi să satisfacem necesităţile societăţii. Acordăm o deosebită atenţie calităţii materiei prime, întregului proces de fabricare, pentru ca produsele noastre să fie atât gustoase, cât şi sănătoase.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?