Опубликовано вчера

Recepționist(ă) haine la curățătorie chimică

Основная информация

Зарплата:
от 8 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Высшее, Среднее специальное
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități. Recepționarea hainelor pentru curățat, introducerea lor în baza de date, eliberarea hainelor curățate.

Cerințe. Cunoașterea limbilor română și rusă. Cunoștințe de operare pe calculator. Cunoștințe în domeniul țesăturilor, tipurilor de pete și provenienței lor sunt  binevenite.

Onestitate, responsabilitate, dorință de a învăța și a evolua.

Condiții. Program de lucru în ture (două zile peste două). Salariu de la 8000 lei. Pachet social integral.

Telefon: 069 278 317.
Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică: olga.prisacari@aq.md

О компании

Acquazurro – это сеть элитных химчисток, три филиала которой расположены в ключевых точках столицы: ул. Букурешть (Crown Plaza), ул. Арборилор (Shopping mallDova), ул. Ион Крянгэ. Acquazurro – аттестованный ученик и партнёр итальянской легенды индустрии химчисток – Альберти Анджело. Основная специализация химчисток – дорогая и качественная дизайнерская одежда, меха, сделанные на заказ оригинальные текстильные предметы интерьера, сложно-декорированные вещи с драпировками, обувь из замши, кожи и элитных тканей.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, str. Arborilor, 21
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?