Недавно опубликовано

Technician sisteme de alarmă și supraveghere video

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

CERINTE:
- Studii tehnice superioare sau medii;
- Experiente practice pentru a asigura deservirea si functoinarea sistemelor de alarma si supraveghere video;
- Cunostinte de baza in utilizarea calculatorului;
- Este binevoit : Dorința de a îmbunătăți cunoștințele, experiența de conducerea vehiculelor, atitudine responsabilă pentru a lucra.

SARCINI:
- Suport online;
- Lucrul cu clienţii;
- Monitorizarea şi rezolvarea problemelor tehnice intervenite;
- Predarea în exploatare a obiectivelor;
- Programarea sistemelor de securitate instalate.
- Deplasari în teren.

CONDIŢII:
- Lucru sigur într-o companie stabila.
- Oficiu în centrul oraşului.
- Instruirea continua a personalului în domeniul competenţelor profesionale.
- Achitarea regulata a salariului.

Compania Ofera:
- Salariu motivant
- Mediu de lucru activ
- Stabilitate si lucru intr-o echipa tinara si de succes
- Intregul pachet social

Va rugam sa trimiteti CV-ul la adresa de e-mail: hr@media-security.eu">hr@media-security.eu  cu indicarea obligatorie a postului
vacant. tel. [показать номер]069870812

О компании

“Media Security” — крупнейшая охранная компания в Республике Молдова, имеющая опыт работы более 25 лет и впечатляющее количество клиентов и выполненных заданий. Мы предлагаем интегрированные решения по обеспечению безопасности как для крупных компаний, так и для домашних пользователей.

Наша цель заключается в своевременном предоставлении наилучших решений для безопасности клиентов по приемлемой цене. У нас есть сплоченная команда, которая работает сообща для достижения целей компании и задач клиента. Нашим главным преимуществом является профессионализм, который мы формировали на протяжении 25 лет и успешно воплощали в крупных, местных и международных проектах.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?