Недавно опубликовано

Office Manager

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania SC Plastal SRL angajează Office Manager!

Cerințe:
- Cunoașterea avansată a limbilor română și rusă;
- Abilitatea de comunicare dezvoltată;
- Cunoștințe avansate de operare PC și Microsoft Office;
- Abilitatea de a lucra cu aparatul de casă (constituie un avantaj);

Responsabilități:
- Organizarea documentației în companie, coordonarea proceselor de semnare a documentației;
- Asigurarea oficiului cu birotică și marfă de uz gospodăresc;
- Lucrul cu apelurile de intrare și de ieșire;
- Întâlnirea clienților, deservirea cu cafea/apă (după necesitate)
- Alte sarcini aferente funcției, parvenite de la conducere.

Persoana potrivită:
- Responsabilă și punctuală
- Spirit de echipă dezvoltat

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?