Недавно опубликовано

Casier în sala de comerț la „Bonus Market” Chisinau, Balti

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бельцы, Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • studii medii/medii speciale, luăm și studenți!
  • comunicabilitate, dorință de a învăța, diligență;
  • responsabilitate, spirit de disciplină, orientare către rezultate, abilitate de a lucra în echipă;
  • abilitatea de a comunica corect cu clienții;

Responsabilități:

  • efectuarea operațiunilor de casă
  • lucrul cu numerarul și cardurile de credit
  • eliberarea bonurilor de marfă

Condiții:

  • graficul de lucru 2/2
  • salariu stabil
  • angajare oficială și pachet social deplin

Adresa:  str. Tiraspol 5

bd.Moscova 14/1
Vă rugăm să trimiteți CV-ul pe e-mail: recruting@imensitate.md">recruting@imensitate.md
Tel: [показать номер]068259990 Chisinau : [показать номер]060533116 Balti

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?