Недавно опубликовано

Manager vânzări

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Professional Speaker angajează un om de încredere!
De ce un om de încredere?! Pentru că dorim să creștem împreună și să ducem mai departe misiunea noastră, de ai face pe oameni să se îndrăgostească de Educație și să Investească în ei.

Responsabilități:
- Vânzarea serviciilor de curs, training și consultanță;
- Căutarea și atragerea noilor clienți fizici și corporativi;
- Prezentarea serviciilor prin telefon și în discuții directe;
- Consultarea în alegerea unui program adecvat;
- Pregătirea contractelor;
- Efectuarea apelurilor reci;
- Studierea necesităților clienților și întocmirea ofertelor;
- Menținerea relației cu clienții actuali: expediere oferte, monitorizare termene de - achitare, evaluare satisfacție;
- Administrarea și actualizarea bazei de date a clienților.

Cerințe față de candidați:
- Studii superioare;
- Experiență în vânzări ar constitui un avantaj;
- Cunoașterea limbilor română, engleză și rusă;
- Competențe de negociere;
- Perseverență în atingerea obiectivelor;
- Orientare spre rezultat;

Trimite CV-ul în cazul în care:
- dorești să muncești cu adevărat;
- să te dezvolți și să crești la cel mai înalt nivel;
- ești responsabil și proactiv;
- etica pentru tine este valoare de bază în viață;
- crezi în visele tale și nu te lași bătut.

CV-ul expediați la adresa: contact@speaker.md">contact@speaker.md
Pentru mai multe detalii se discută la interviu sau ne contactați la numărul de telefon [показать номер]069009466.

Mai multe detalii despre activitatea noastra o puteți vedea pe: http://speaker.md/  sau pe pagina de FB Professional Speaker.

Отправить резюме

О компании

Compania oferă servicii de instruiri persoanelor fizice și juridice pe domeniul Dezvoltării Personale și Profesionale (Cursuri de Oratorie pentru Adulți și Copii, Cursuri de Comunicare și Vânzări pentru Companii, Training-uri pe Time Management, Managementul Conflictului, Managementul Emoțional, Management de echipă, etc).

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?