Недавно опубликовано

Unity Developer (20000 - 50000 mdl)

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Basic responsibilities:

  •  Creating 2D / 3D game prototypes from scratch
  •  Programming the logic of the game, the UI and the rest
  •  Performance optimization for mobile devices
  •  Integration of third-party SDKs (Facebook, GA, AdMob etc)
  •  Build projects for iOS and Android
Requirements:
  •  Experience in using Unity
  • Experience in developing 2D and 3D mobile games on Unity
  •  Experience in optimizing mobile games on Unity
  •  Willingness to master new techniques and tools
  • Independence and responsibility

Benefits:

  •  Official employment, social package
  •  Competitive salary on the market, which is revised over time based on personal achievements
  •  English course
  •  Subscription to the Gym
  •  Montly pizza party in the company
  •  Office in the Telecentru sector, a well-located area with public transport and places for lunch nearby
  • Comfortable desk with seating area and complimentary tea/coffee, sweets and fruit
  • Work schedule 9: 00-18: 00 (Monday-Friday)
  • Young, friendly and sociable team

Sounds good, doesn’t it? To meet in our comfortable office, send your CV to hr@midnight.works">hr@midnight.works , mentioning the position for which you apply.

Responsabilitati de baza:

  •  Crearea prototipurilor de joc 2D / 3D de la zero
  •  Programarea logicii jocului, a UI si a restului
  •  Optimizarea performantelor pentru dispozitivele mobile
  •  Integrarea SDK-urilor terte (Facebook, GA, AdMob etc)
  •  Construirea proiectelor pentru iOS si Android

Cerinte:

  •  Experienta in utilizarea Unity
  •  Experienta in dezvoltarea de jocuri mobile 2D si 3D pe Unity
  •  Experienta in optimizarea jocurilor mobile pe Unity
  •  Vointa de a stapini tehnici si instrumente noi
  •  Independenta si responsabilitate

Beneficii:

  •  Angajare oficiala, pachet social
  •  Curs deplin de limba engleza
  •  Abonament la sala de sport
  •  Pizza party lunar in incinta companie
  •  Salariu competitiv pe piata care este revizuit cu timpul pe baza realizarilor personale
  •  Grafic de lucru 9:00-18:00 (luni-vineri)
  •  Facem parte din IT Park
  •  Oficiu în sectorul Telecentru o zonă bine amplasată cu transport public și localuri pentru lunch în apropiere;
  •  Birou confortabil, cu zonă de relaxare și ceai/cafea, dulciuri și fructe gratuite

Suna bine, nu-i asa? Pentru a te intilni in oficiul nostru confortabil, expediaza CV-ul la adresa hr@midnight.works">hr@midnight.works  mentionind pozitia pentru care aplici.

Отправить резюме

О компании

Noi suntem companie 100% autohtonă, născută și crescută pe tărâmurile Republicii Moldova.

Ne-am dezvoltat și am creat 100 de locuri de muncă în industria IT în Moldova, pentru ai noștri.

Avem scop în 2023 să oferim 300+ locuri de muncă în Moldova, fapt pentru care construim un oficiu nou, open-space, de 2000mp, modern, stilat, dotat cu Macuri de ultima generație, și care va face față cerințelor moderne.

Împreună am putut, și împreună vom continua. Așa cum a făcut CD Projekt Red în Polonia, Wargaming in Belarus și alte echipe cu ambiții nelimitate, așa Midnight.Works va demonstra lumii că și în Moldova se poate.

Da, suntem ambițioși și iubim patria, deal with it.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Strada Nicolae Testemițanu 29/5
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?