Недавно опубликовано

Manager vânzări imobiliare (Lumea Imobilului)

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Îți dorești o carieră de succes în domeniul imobiliar?! Ești ambițios, și vrei să câștigi mai mult?
Aplică pentru postul vacant de Manageri Vânzări Imobiliare din cadrul agenției Lumea Imobilului.
De perseverența și determinarea ta va depinde propria reușită, iar o atitudine pozitivă, orientată spre creștere și rezultate te va ajuta să reușești.

Dacă te regăsești în următoarele criterii, aplică pentru job fără ezitări:
✅Îți place comunicarea cu oamenii și regimul activ de muncă?
✅Îți place să negociezi și ai capacitatea de a convinge?
✅Ești orientat către rezultate si creștere profesională constantă?
✅Vrei să înveți cum să activezi în vânzări și să crești profesional?

Garantăm instruire constantă și lucru într-o echipă activă și prietenoasă.
Отправить резюме

О компании

Agenție imobiliară cu spectru larg de servicii, cu o experiență de 18 ani.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?