Недавно опубликовано

Designer la proectarea mobilei

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв, Сынжерей

Описание вакансии

Compania Estet-Mob este in cautarea unui designer pasionat de proiectarea mobilierului . Daca iti place sa interactionezi cu oamenii, sa amenajezi spatii si sa faci proiecte 3D de mobilier, poti fi viitorul nostru coleg. Cautam o persoana creativa, dornica sa isi transpuna ideile in practica, muncitoare, cu simtul umorului si cu multa carisma. Candidatul ideal trebuie sa detina cunostinte de proiectare a mobilierului, sa aiba notiuni de design interior, sa ofere solutii tehnice pentru realizarea mobilierului. Mai dorim ca sa aiba:
- bune abilitati de comunicare si negociere
- studii superioare
- cunostinte operare PC
- sa cunoasca limba de stat si rusa
RESPONSABILITATI
- desenarea mobilierului si personalizarea lui
- prezentarea si promovarea serviciilor si produselor firmei in mod profesional
- mentinerea relatiei cu clientii
- efectuarea de prezentari de produse, prezentari tehnice si demonstratii
- prezentarea propunerilor de amenajare a mobilierului
- negocierea, incheierea si gestionarea contractelor
BENEFICII:
- Salariu fix
- Bonusuri de performanta
- Posibilitatea de promovare intr-o industrie in continua expansiune
- Telefon
- Laptop

Persoanele cointeresate pot expedia CV-ul pe adresa de e-mail: estetmob@inbox.ru sau sa ne contacteze la nr. [показать номер]069380351

Despre companie
Suntem o echipa tinara ,energica si creativa

Отправить резюме

О компании

Estet-Mob este specializata pe productia de mobilier personalizat si mobilier la comanda.Producem mobilier la comanda pentru intreaga locuinta, iar scopul nostru este sa oferim clientilor nostri mobilier de cea mai buna calitate, la un pret avantajos. In functie de spatiul de care dispuneti, vom adapta mobilierul pentru optimizarea spatiului respectiv si bineinteles a costului.Vom alege impreuna materialele, culorile, accesoriile si chiar designul daca doriti unul anume, dupa schita dumneavoastra sau o gandim impreuna.Producem mobila pentru clientii nostri folosind cele mai calitative materiale, cele mai durabile accesorii,lemn natural, pal, mdf melaminat, mdf vopsit, mdf frezat , infoliat sau furniruit.Filozofia noastra este ca putem merge inainte numai daca clientii sunt multumiti, de aceea ne straduim sa satisfacem toate dorintele acestora. Dorim sa fim parteneri de incredere din toate punctele de vedere.

Estet-Mob специализируется на производстве индивидуальной мебели. Мы производим индивидуальную мебель для всего дома, и наша цель - предложить нашим клиентам высококачественную мебель по отличной цене. В зависимости от места, которое у вас есть, мы адаптируем мебель для оптимизации пространства и, конечно же, стоимости. Мы будем выбирать вместе материалы, цвета, аксессуары и даже дизайн, если вы хотите, согласно вашему эскизу, или подумайте об этом. Мы производим мебель для наших клиентов, используя самые качественные материалы, самые прочные аксессуары, натуральная древесина, мдф , МДФ окраска, фрезерование, , древесно-стружечными плитами и шпон. Наша философия состоит в том, что мы можем идти вперед, только если клиенты довольны, поэтому мы стремимся удовлетворить все их желания , Мы хотим быть надежными партнерами со всех точек зрения.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?