Publicat Recent

Machine Learning Intern la SmartAitomation Moldova

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Experiență în gestionarea mai multor medii virtuale Python (pip, conda)
  • Experiență practică în biblioteci, cum ar fi pandas, numpy, scipy, opencv
  • Competență în tehnologii de containere precum Docker
  • Înțelegerea de bază a sistemelor de orchestrare a containerului, de preferință Kubernetes
  • Cunoștințe Flask sau Django(optional)
  • Experiența cu librăriile tensorflow, keras, pytorch, pandas, matplotlib, numpy, opencv
  • Experiență în crearea, antrenarea, testarea și analiza unui model
  • Experiență în curățarea datelor
  • Abilități de lucru cu sistemul de operare Linux
  • Dorință și motivare mare de învățare

Responsabilități:

  • crearea și monitorizarea algoritmilor de Inteligență Artificială pentru clienții noștri
  • implementarea, antrenarea, testarea și monitorizarea algoritmilor de Inteligență Artificială împreună cu experți în domeniu
  • crearea și testarea algoritmilor inteligenți pentru chatbot, folosind api Telegram care vor avea aplicații în business, cultură, turism și educație

Condiții de muncă:

  • salariu competitiv
  • proiecte cu inteligența artificială
  • colaborarea cu experți în inteligența artificială

Despre companie

Inteligența artificială (AI) permite organizațiilor să lucreze mai rapid și mai inteligent, făcând mai mult cu mult mai puțin. Mii de organizații din întreaga lume folosesc deja AI pentru a crește productivitatea și eficiența cu rezultate uimitoare.

AI piermite proiectarea și dezvoltarea sistemelor informatice care pot îndeplini sarcini care necesită, de obicei, inteligența umană. Sarcini precum înțelegerea limbajului natural necesită abilități umane înnăscute, care sunt extrem de dificile pentru modelarea și rezolvarea calculatoarelor.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii