Недавно опубликовано

Muncitori la depozite

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
За границей, Кишинёв

Описание вакансии

Companie din Germania angajează persoane cu și fără experientă la depozite: încarcarea, descărcarea și sortarea coletelor.
Lucrul se desfășoară în încăperi închise în cadrul depozitelor.

Responsabilități:
1  Sortarea automată sau manuală a coletelor;
2  Încărcarea și descărcarea acestora;
3  Menținerea în ordine a locului de muncă;

Angajatorul oferă:
-  Transport asigurat;
-  Cazare asigurată;
-  Salariu de la 1000 euro;
-  Asigurare medicală;
-  Uniforma de lucru oferită de angajator;

Absolut GRATUIT, nu se percepe comision!
Nu rata șansa de a avea un loc de muncă bine plătit, sună acum la numărul [показать номер]079-99-99-74 și rezervă-ți un loc.

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?