Вакансия от 16 ноября 2020

Резюме работы

  • Зарплата: Договорная
  • Город: Кишинёв
  • Образование: высшее

Описание вакансии

Fiind pаrte din еchipа noаstra, vei аvеа ocaziа:

  • sa fii un ambasador al produselor si serviciilor Victoriabank, dedicate clientilor persoane fizice si juridice;
  • sa pаrticipi activ la realizarea target-ului de vanzari si la atingerea obiectivelor calitative;
  • sa oferi consultanta clientilor si sa ii sprijini in realizarea operatiunilor;
  • sa identifici solutii pentru clienti si sa dezvolti relatii pe termen lung.

 Colegul potrivit :)

  • ai studii superioare absolvite cu profil economic?
  • colegii/ prietenii iti spun ca ai atitudine pozitiva si calitati dе teamplayer adevarat?
  • ai atitudine pozitiva si dorinta dе a atinge obiectivele comune ale echipei?
  • te caracterizeaza perseverenta si orientarea spre rezultate?
  • esti o persoana deschisa si comunicativa?

Daca ai raspuns cu ,,DA” la întrebările dе mai sus, ai intrat direct pe lista noastra scurta si ti-ai marit sansele sa intri in spiritul #oameniidelaVBEsti persoana pe care o cautam! Ce ar trebui sa mai stii e ca apreciem maturitatea si experienta profesionala. :)

Vino in echipa Victoriabank. Oferim un pachet atractiv de beneficii, te asteapta experiente de invatare centrate pe competente precum comunicare si negociere; oportunitati de dezvoltare a carierei. Suntem convinși că putem oferi soluții inovatoare clienților noștri, deoarece avem grijă de angajații noștri. Facem totul împreună, ne ajutăm reciproc și acceptăm provocările profesionale, pentru că avem o mare #poftădemuncă! :)

Hai aplică!  Hai în #echipaVB!

Transmite CV-ul tău la adresa de email hr@vb.md  și te vom contacta pentru a te cunoaște mai bine.

Отправьте свое резюме с уверенностью

  • Компания подтверждена командой delucru.md
  • Вакансия была проверена командой

ИНФОРМАЦИЯ О КОМПАНИИ

Название компании: B.C. „Victoriabank” S.A.

Victoriabank -  parte a Grupului Financiar Banca Transilvania

Victoriabank a făcut primii pași in decembrie 1989. A primit denumirea Victoriabank, ca simbol al „luptei pentru victorie” sau, cu alte cuvinte, al ambiției de a crește. De 30 de ani, Victoriabank este in galop, galop simbolizat inclusiv de calul care a facut parte din sigla bancii pana in decembrie 2019 si confirmat de clasarea bancii in topul celor mai mari trei institutii bancare din Republica Moldova.

Din 2018, Victoriabank a intrat intr-o etapa total noua: Grupul Financiar Banca Transilvania a devenit actionar si asa a inceput si partneriatul strategic cu Banca Europeana pentru Reconstructie si Dezvoltare.

Din 2019, Victoriabank are o noua identitate de brand, care sugereaza si mai bine dorinta de a marca noi victorii.

Banca are o rețea de până la 100 de subdiviziuni în toată țara, care deservesc mai mult de 520.000 clienți.

Suntem convinși că putem oferi soluții inovatoare clienților noștri, deoarece avem grijă de angajații noștri. Ne mândrim cu o echipă formată din profesioniști dedicați, energici, inteligenți și integri. Îi răsplătim cu un mediu de muncă pozitiv, sigur și stabil, unde se simt apreciați și implicați, unde au libertate de exprimare și părerea lor contează.

Toți cei care devin parte a echipei sunt încurajați să crească în carieră și susținuți pentru a excela în domeniile lor, iar succesul fiecăruia este o victorie a noastră, a tuturor.

Facem totul împreună, ne ajutăm reciproc și acceptăm provocările profesionale, pentru că avem o mare #poftădemuncă! :)

Vezi mai mult
Реклама cursuri de engleza

Вы все еще ищете работу
или ищете сотрудников для своего бизнеса?