Недавно опубликовано

Vizualizator

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 1 года
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Studioul de arhitectură și design interior Polyart Design este în căutarea unui vizualizator entuziasmat.

Sarcinile tale de bază vor fi:

  • Elaborarea profesionistă a vizualizărilor 3D fotorealistice (V-ray sau Corona);
  • Modelarea detaliată și precisă a obiectelor 3D.

Polyart Design va aprecia candidatul:

  • Cu studii superioare în domeniul arhitecturii, designului de interior sau pur și simplu pasionat de arta modelării și vizualizării 3D fotorealistice.
  • Cu experiență de minim 1 an în modelare și vizualizare 3D;
  • Cu abilități de lucru în programele 3DS MAX (obligatoriu) + V-ray și/sau Corona, cunoașterea altor programe este considerat un avantaj major;
  • Care cunoaște limba română (cunoașterea limbilor rusă și engleză – avantaj);
  • Cu abilități sociale de muncă în echipă;
  • Care posedă perseverență în îmbunătățirea calității proiectelor
  • Care este responsabil, punctual și atent la detalii.

Iată ce îți oferă compania Polyart Design:

  • Salariu competitiv în dependență de nivelul de profesionalism;
  • Dotare tehnică necesară pentru realizarea celor mai originale idei;
  • Lucru într-o echipă tânără și creativă în care îți poți exprima ideile și avea tot suportul pentru realizarea acestora.

Iată cum aplici la postul vacant de vizualizator 3D:

Echipa de HR a companiei va analiza competențele tale și te va contacta pentru a stabili eventual un interviu.

Pentru mai multe detalii despre compania Polyart Design accesează site-ul: https://polyart.design/ro/ sau sună la numărul de telefon +[показать номер]373 69 342561.

Отправить резюме

О компании

POLYART DESIGN STUDIO founded by designer Daniel Trifan, is based on the fields of residential architecture, interior design and design. Every project we make has a unique character, a correct structuring of simple things but which influence the way of life.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?