Недавно опубликовано

Angajăm profesori de limbă engleză, germană, spaniolă, franceză (predare prin Skype/Zoom)

Основная информация

Зарплата:
20 000 MDL
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

GuideLang - platforma online, care unește profesorii și centrele de limbi străine din Moldova, România și Ucraina este în căutare de profesori de limbă engleză, franceză, germană, spaniolă, italiană, rusă sau oricare altă limbă internațională.

Predarea va fi realizată în mediul online, prin platformele Skype și Zoom. Dacă îți dorești să faci parte din acest proiect, te încurajăm să ne expediezi CV-ul. Mai jos vom enumera câteva cerințe pe care le avem față de tine.

Cerințe:

  • Să ai experiență de predare și să-ți placă procesul de predare a limbilor străine
  • Să fii o persoană creativă, pozitivă, energică și flexibilă
  • Să fii atentă la detalii și, nu în ultimul rând, atentă la cerințele și nevoile studenților
  • Să ai bune abilități de comunicare didactică și lucru în echipă
  • Să ai cunoștințe de operare PC, CRM sau alte programe
  • Cunoașterea limbilor: Română, Rusă și Engleză, constituie un avantaj
  • Să fii o persoană responsabilă, punctuală, orientată pe proces și finaliate.

Oferim:

  • Acces gratuit la platforme internaționale de e-learning, cum ar fi Udemy, Pluralsight, Coursera etc.
  • Certificări și traininguri achitate din contul companiei
  • Bonusuri pentru performanță în adaos la salariu

Așteptăm CV-ul tău la adresa: info@guidelang.md

О компании

Guidelang este o companie care și-a propus crearea unui portal ce vine să ușureze și să faciliteze alegerea cursurilor de engleză în Moldova, Ucraina și România. Este vorba de un site de recenzii pentru cursuri de engleză, cu orientarea directă spre alegerea corectă a cursului – începând de la cursuri individuale până la engleza pentru afaceri, permițându-vă să alegeți prețul pe care sunteți gata să-l dați. Aici găsiți toate cursurile de limbă engleză din Moldova, Ucraina și România și o serie de filtre care vă ajută să vă decideți foarte ușor.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Chisinau, Dacia 23
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?