Недавно опубликовано

Consultant birou de perfectare acte ro la Birja.md

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem în căutare de colegi noi. Vino să faci parte din echipa noastră!

Ce putem să oferim?

  • angajare oficială + pachet social
  • salariul de vis și bonusuri
  • oficiul confortabil și modern
  • treninguri, după care tu vei deveni profesionist în ceea cu ce te ocupi
  • posibilitatea de dezvoltare profesională
  • echipă tânără și pozitivă

Avem nevoie de om energic și pozitiv:

  • cu limba română și limba rusă la nivel conversațional
  • care este gata să se dezvolte împreună cu noi
  • cu nivel de utilizarea PC – încrezut
  • Experiență în domeniu va fi un mare avantaj.

Dacă ești în căutarea unui job stabil, care să îți ofere startul în dezvoltare personală, te așteptăm în echipa noastră. Trimite CV-ul tău cu poza la e-mail: hr.birjamoldova@gmail.com

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?