Опубликовано вчера

Web Developer at HR-Consulting

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 1 года
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania HR-Consulting  (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Web Developer

Responsabilități principale:

  • Dezvoltarea de soluții web (cu PHP, My SQL și JavaScript), de preferință  în WordPress;
  • Asigurarea bunei funcționări a website-ului companiei/adăugarea contentului nou;
  • Arhitectură de sistem cu site-uri web complexe;
  • Modificarea CRM;
  • Implemetarea noilor standarte (Web design la necesitate).

Cerinţe:

  • Studii în domeniul IT;
  • Experiență în crearea aplicațiilor, website-urilor;
  • Cunoștințe a Wordpress, PHP, JavaScript, My SQL;
  • Posibilitatea de a programa module personalizate WordPress și de a configura  aplicațiile  WordPress;
  • Cunoașterea limbii  române, ruse, engleze.

Oferta companiei:

  • Proiecte interesante și complexe;
  • Salariu  negociabil;
  • Posibilitate  de creștere  și dezvoltare  independentă.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa electronică: rr30@search4staff.com , indicând codul Wrr în subiect sau să apeleze la mob. [показать номер]062101257.

О компании

Compania HR-Consulting a fost fondată în anul 1995 în temeiul unei simple idei - să susţină companiile în recrutarea personalului profesionist.

Ne străduim să selectăm cei mai potriviți specialiști pentru business-ul clienților noștri, astfel încât aceștia să se încadreze ușor în cultura companiei și să se integreze rapid în activitatea desfășurată, pentru a aduce cele mai bune rezultate.

Mergem în întâmpinarea fiecărui client și candidat, astfel încât să putem stabili o relație durabilă între toți jucătorii pieței de muncă și să clădim punți trainice între cele două maluri ale acesteia.

Prima care a lansat astfel de servicii în Republica Moldova, HR-Consulting nu s-a limitat doar la Recrutarea de personal, dar a implementat și astfel de servicii precum Leasing-ul de personal, Administrarea dosarelor de personal și Efectuarea studiilor de salarizare, completând în întregime portofoliul de servicii în domeniul resurselor umane.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Str. Ștefan cel Mare și Sfânt, 141/1
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?