Недавно опубликовано

Ajutor de bucătar la „Kozlovna”

Основная информация

Зарплата:
8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее
Oпыт:
От 1 года
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • experiență de muncă într-un post similar e binevenit;
  • placere in procesul gatirii – obligatoriu;
  • cunoașterea sortimentelor de alimente și a procesului tehnologic de preparare a alimentelor;
  • activ, energic, aspect plăcut, responsabil
  • simțul ordinii și curățeniei.

Noi oferim:

  • un salariu motivant;
  • condiții favorabile de muncă;
  • lucru in schimburi
  • posiblitatea de a crește profesional;
  • întreg pachetul social.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică: marketing@kozlovna.md" target="_blank" rel="noopener">marketing@kozlovna.md cu indicatia pozitiei aplicata si cu o poza recenta.

Отправить резюме

О компании

Restaurant-pub Kozlovna vă salută într-un loc recent renovat, pe strada Puskin 24. Pregătim mâncăruri tradiționale cehe, cu accent pe ingrediente decente, dar și fripturi delicioase la grătar, care sunt pregătite în prezența Dvs. la restaurant. Și cel mai important - oferim un Velkopopovický Kozel și Velkopopovický Kozel Dark de neegalat. Eşti tânăr, activ şi cauţi un loc de munca? Vino să faci parte din echipa Kozlovna. Îți oferim un loc de muncă stabil şi cu perspectivă.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?