Недавно опубликовано

Project Manager Departament Traduceri Scrise

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 1 года
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Project Manager  Departament Traduceri Scrise

       Întreabă-ți prietenii dacă te-ar descrie ca eficient, operativ și cu inițiativă. Dacă răspunsul lor e da, locul tău e alături de noi! Berlizzo Translations are nevoie de un Asistent Coordonator - adică de tine!

Suntem gata să-i spunem “Bun Venit” în echipa noastră unei persoane cu minim 2 ani experiență într-un domeniu similar și abilități avansate de comunicare verbală și scrisă în limbile română, rusă și engleză. Cunoștințe în utilizarea programelor de operare PC și a aplicațiilor MS Office sunt și ele un must.

Susținem mult munca în echipă, dar și responsabilitățile individuale ale fiecăruia. Iată un rezumat al responsabilităților tale principale:

  • Să te asiguri că valorile personale și cele ale companiei sunt aliniate
  • Să respecți politicile în domeniul calității și ale cerințelor SMC
  • Să recepționezi comenzile și să gestionezi eficient distribuirea către traducători
  • Să asiguri comunicarea cu redactorii responsabili de limbă cu privire la calitatea traducerilor, în scopul urmăririi dezvoltării și perfecţionării traducătorilor
  • Să participi la evaluarea candidaţilor pentru colaborare
  • Să organizezi și să actualizezi completarea bazelor de date
  • Să elaborezi traducerea textelor din/în limbile de lucru și raportarea
  • Să identifici potențialii clienți și să asiguri întreg procesul de vânzare
  • Să întreprinzi măsurile necesare în caz de plângeri, conform Procedurii de Gestionare a Reclamațiilor
  • Să manifești răbdare în respectarea instrucțiunilor detaliate și să utilizezi eficient resursele companiei

Dacă te regăsești în lista următoare de criterii - ești piesa lipsă din puzzle-ul nostru!

De ce la noi?

Pentru că la noi e bine. Atmosfera prietenoasă și de încredere între colegi e mereu prezentă, iar venirea ta o va amplifica doar! Sistemul de motivare financiar și beneficiile non-financiare le vei descoperi când vii la interviu!

Dacă simți că am vorbit despre tine, trimite-ne un mesaj cu CV-ul tău  la adresa  hr@berlizzo.md">hr@berlizzo.md  și indicând obligatoriu poziția Project Manager.

Ne rezervăm dreptul de a contacta doar persoanele care corespund profilului.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?