Опубликовано сегодня

Manager Recrutare externă Chișinău

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Asociația Agențiilor de Recrutare (ARA) livrează servicii în domeniul recrutării, selecției și angajării forței de muncă în Republica Moldova și peste hotare.

Dacă sunteți în căutarea unui loc de muncă care să vă reprezinte, vă invităm să aplicați la acest post vacant.

Atribuțiile funcției:

  • Consultarea candidaților care sunt în căutarea unui loc de muncă;
  • Organizarea și desfășurarea interviurilor de angajare;
  • Plasarea ofertelor de muncă pe diferite canale de recrutare;

Cerințe față de candidat:

  • Persoană comunicabilă, sociabilă, responsabilă, obiectivă, punctuală și bine organizată;
  • Studii superioare;
  • Deținerea bunelor abilități de utilizare a PC;
  • Deținerea experienței în recrutare, constituie un avantaj;
  • Cunoașterea limbii: română și rusă.

Program de lucru: de luni pînă vineri, orele 9:00 – 18:00, Sîmbăta 10:00-13:00 (pe rotație).

Ce oferim:

  • Condiții confortabile de muncă;
  • Instruire Teoretică și Practică;
  • Oficiu amplasat în centrul orașului;
  • Echipă prietenoasă, solidară și altruistă;
  • Salariu competitiv;

Așteptăm CV-ul la adresa electronică: hr@asociatia.md.
Telefon: [показать номер]067432236

Ключевые навыки
Securitatea datelor CRM Gândire critică Lucru în echipa Time Management Comunicare Leadership Învățare continuă Rezistență la frustrare Abilități interpersonale

Преимущества

Мобильный телефон

Кофе / чай / снеки

Корпоративная библиотека

Визитные карточки

Командировки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Дополнительные выходные

Подарки на разные случаи жизни

Вознаграждение за лояльность

О компании

Asociația Agențiilor de Recrutate (ARA) este o asociație non-guvernamentală, apolitică și non-profit.

Misiunea noastră este să livrăm servicii de recrutare de calitate, după standarde etice și garantate ale bunăstării muncitorului. Tindem să eradicăm corupția, exploatarea la toate nivelurile și să promovăm corectitudinea în concurență.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:
Адреса вакансии:
Кишинёв, Центр, str. Ismail nr.81/1
Кишинёв, Mitropolit Varlaam

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?