Недавно опубликовано

Bucatar

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Cafeneaua Biorganic cu cele mai bune produse bio din Chișinău.
Vă invită să faceți parte din cea mai bună echipă de distribuție pentru produse organice de înaltă calitate.

Salariu 10 000+ lei

Program pe schimburi 2/2
08:00-19:00

Funcțiile dvs.:

  • Prepararea mâncărurilor calde și reci;
  • Capacitatea de a îndeplini rapid și calitativ sarcinile ;
  • Pregătirea locul de muncă și inventarul;
  • Monitorizarea starii tehnice a echipamentelor;

Profilul tau:

  • Punctualitate și atenție la detalii;
  • Responsabil și dispus spre căpatarea noilor cunoștințe;
  • Disponibilitatea de a lucra cu program flexibil
  • Experiența de muncă va fi un avantaj, dar luăm în considerare și candidații fără experiență;

Oferim:

  • Loc de muncă confortabil;
  • Reducere la prosele din cafenea;
  • Creșterea profesională și a carierei;
  • Echipa prietenoasa si unita;

Trimiteți CV-ul la e-mail: biorganiccafe@gmail.com

Persoana de contact: Lefter Nicolae | +[показать номер]37378480007

*Locația:Str. Mihai Eminescu 39

О компании

Cafenea raw și magazin cu produse bio în Chișinău, Moldova.

Direcțiile de activitate ale BIOrganic Raw Cafe:

  • BIOrganic Raw Café

    cafenea raw și magazin cu produse bio.

  • Deserturile BIOrganic

    – sunt primele deserturi Raw preparate din produse bio din Republica Moldova.

  • Detoxinista

    – program de Detoxifiere cu sucuri pentru persoanele active. Rețetele noastre au fost elaborate astfel încît să mulțumească toti clienții, dar și să fie maxim de eficiente. Există atît de multe gusturi și preferințe pe cît de mulți oameni, iar noi ne-am doritt ca orice cură de detoxifiere ai alege de la noi, să ții o cură cu plăcere și să-ți placă sucurile noastre. Superalimente de la Dragon Superfoods – sunt produse certificate ECO

  • Atelier de gătit

    La BIOrganic Raw Café găsiţi deserturi şi băuturi raw vegane delicioase făcute cu dragoste de oameni care pun preţ şi pasiune pentru hrana vie şi alimentatia sănătoasă.

  • BIOrganic Take Away –

    Pentru persoanele care işi doresc să servească dulciurile şi mincarea de la BIOrganic la oficiu sau acasă, am creat opțiunea de take away. Puteţi veni sau telefona, vă alegeti deserturile, mîncarea şi băuturile preferate, noi le ambalăm cu multă atenţie în cîteva minute şi pachetul e gata de plecare.

  • BIOrganic Delivery –

    Accesati sectiune Magazin Online, alegeti produsul preferat si noi îl livrăm la adresa menţionată de Dvs. Cu un singur click pe site, primiţi comanda acasa. Livrarile se fac doar în oraşul Chisinau.

Vă așteptăm cu mult drag la BIOrganic Raw Café!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?