Опубликовано вчера

Bucatar auxiliar

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
5 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Рышканы

Описание вакансии

Fourchette sector Riscani bd Moscovei 19 angajeaza

Cerințe: responsabilitate, punctualitate, lucru in echipa

Condiții de muncă: magazin, sectia productie
Responsabilități: Pregătește,spală, sortează curăţă,legumele si fructele preliminare gatitului

Riscani: [показать номер]060454005

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Талоны на питание

Зона отдыха

Бонусы и премии

Рабочая форма

Частное медицинское страхование

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

„Fourchette” este o reţea de magazine de cumpărături pentru întreaga familie, care a venit în slujba clientului din Moldova in 2006. Compania introduce permanent cele mai înalte standarde de deservire, tinzînd mereu spre confortul maxim la efectuarea cumpărăturii.
    Astăzi reţeaua constă din 20 de magazine pe întregul teritoriu  Republicii Moldova, fiind una dintre cele mai cunoscute mărci.
    Cele 20 magazine la moment ( Chișinău - 16 ,  Bălţi - 2,  Edineţ - 1, 1 Soroca - 1, 1 Comrat - 1 , Cahul -1) Rețeaua celor 20 de magazine Fourchette în toată țara cu peste  1 milion de cumpărături lunar, este în căutare de noi angajați.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?