Недавно опубликовано

Ospatari si Bucatari

Основная информация

Зарплата:
от 500 EUR
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бухарест, Румыния, Сибиу

Описание вакансии

Post vacant: Ospatari si Bucatari
Scurta descriere companie: Group Hotelier International
Data inceput: Aprilie – Mai 2023
Locatia posturilor de munca: Sighisoara, Medias

Responsabilitati principale:

Ospatari (mic dejun, terasa, sala):

  • expune pe buffet produsele din bucatarie conform standardelor de prezentare agreate
  • se asigura ca bufetul are suficiente produse
  • Debaraseaza mesele folosite de catre clienti
  • reface aranjarea meselor; asigura curatenie in restaurant
  • asigura necesarul de tacamuri curate
  • reface set-up pentru ziua urmatoare
  • preluarea comenzilor in sala, servirea produselor, marcare, incasare.

Bucatari (terasa si restaurant):

  • prepararea unui meniu simplu, gratar si salata. Asigurarea curateniei la locul de munca
  • prepararea unui meniu simplu. Se lucreaza in special cu meniu prestabilit / pentru grupuri

Se asigura cazare si masa in hotel. Salarizarea se face in functie de experienta si pozitie.

Cerinte:

  • Experienta: intr-o pozitie similara min. 1-3 ani;
  • Studii de specialitate;
  • Experienta in interactiune directa cu clientii
  • Competente comportamentale: responsabilitate, demonstreaza competente de lucru in echipa, initiativa, orientare pe obiective si rezultate, bun control al situatiilor de presiune.

Detalii de contact:

Pentru informatii suplimentare va rugam sa ne contactati la: office@fintask.ro telefon +[показать номер]40770382910. Adresa noastra: strada C.A.Rosetti, nr.17, Sector 2, Regus City Center, Bucuresti . WEB: www.fintask.ro

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Бухарест, Strada CA Rosetti, nr.17, Sector 2, Bucuresti
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?