Недавно опубликовано

Merceolog

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 2 лет
Город:
Чимишлия

Описание вакансии

Atributii de lucru
- Elaborarea conceptului si planului de amenajare (merchandaising) pentru retea de magazine
- Coordonarea procesului de amenajare a sălilor si sectiilor de retail conform conceptului
- Colaborarea cu manageri de achizitii, supervizorii magazinelor cu privire la stocuri
- Analiza desfasurata a eficientei de amenajare per magazin, sectie, zona promotionala, categorie, produs si formarea listei de recomandari cu privire la extinderea asortimentului
- Crearea si monitorizarea zonelor de promoție
- Depistarea necesitatii de elaborare a materialelor promo
- Elaborarea ghidului de amenajare (brandbook) a spatiilor comerciale
- Instruirea echipei de vanzari cu privire la amenajarea spatiilor comerciale si mentinerea lor in conformitate cu Ghidul de amenajare
- Elaborarea metodei de control regulat a spatiilor comerciale cu privire la amenajare
- Monitorizează afișarea celei mai complete game de produse, plasarea și actualizarea materialelor și echipamentelor promoționale.Urmareste expunerea intregului asortiment de produse
- Urmareste actualitatea si prezenta materialelor promotionale
- Urmareste starea echipamentului de vanzare (vitrine, rafturi, suporturi de pret)

Cerinţe faţă de candidat:
- Cunoașterea limbilor română, rusă
- Creativitate
- Abilitate de a lucra în echipă
- Cunoasterea bazelor de marketing, psihologiei consumatorilor
- Orientare spre rezultat, dorință de a influiență asupra nivelului remunerării
- Energic, responsabil, organizat, comunicabil
- Permis categoria B
- Studii superioare

Salariu: 15.000 +
Va rugam sa transmiteti CV la adresa de e-mail hr@piramidamarket.md
Doar candidatii selectati vor fi invitati la convorbire

Отправить резюме

О компании

Piramida market înseamnă - servicii de calitate care însoțesc și completează cumpărăturile pe care clienții le fac în magazinele noastre. Pe lângă consiliere și consultanță, serviciile de logistică și asistența transformă vizita la Piramida market într-o invitație de a reveni oricând într-un mediu prietenos și flexibil, dedicat planurilor celor harnici și întreprinzători.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Яловены, sos. Hincesti 344
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?