Опубликовано вчера

Bucatar

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Скулянка

Описание вакансии

Cautam bucatar cu experienta de minim un an, in sectia fierbinte si rece. Vei pregăti bucatele din meniu, conform cartelelor tehnologice. ne dorim un coleg nou comunicabil, bine-dispus, pozitiv, care poate contribui la un mediu pozitiv pentru ceilalti colegi.

Condiții de muncă: Program: 9:00 - 21:30, in ture 2/2 sau 3/3. Locatie ZityMall.  Salariu 700+ lei/tura. Posibil bonusuri la sfarsit de luna. Angajare oficiala. Achitatrea salariului de o data pe luna.

Meniu: salad bar, poke, smoothies, paste, etc.

Cerințe:

  • Rezistență la situații stresante și comenzi multiple;
  • Responsabilitate și punctualitate.

Te asteptam in echipa noastra prietenoasa! Detalii: [показать номер]069262708

Deasemenea cautam ajutor de bucatar si casier barista! Daca sunteti bucatar si va aduceti un ajutor de bucatar in care aveti incredere - vom precauta aceasta candidura prioritar!

Отправить резюме

Дополнительная информация

Echipa tanara care creaza o mancare sanatoasa!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?