Недавно опубликовано

Hamal

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Ce veți face:

  • Conducere stivuitorului pentru a îndeplini diverse sarcini în depozit;
  • Încărcarea și descărcarea lucrărilor;
  • Deplasarea mărfurilor în depozit;
  • Pregătirea comenzilor pentru livrare, după cum se solicită;
  • Efectuarea altor sarcini pentru a asigura buna funcționare a depozitului.

Cerințe de bază:

  • Condiție fizică bună;
  • Permis de conducere pentru stivuitoare;
  • O atitudine responsabilă și organizată față de muncă;
  • Capacitate mare de muncă.

Ce oferim:

  • Program de lucru: de luni până vineri, de la 8:00 pînă la 17:00, sîmbătă: de la 8:00 pînă la 14:00;
  • Angajare oficială cu un pachet social;
  • Prânzurile sunt suportate de companie;
  • Salariu 10000 de lei;
  • Un loc de muncă stabil într-o companie inovatoare.

Dacă vă place postul vacant, trimiteți CV-ul dumneavoastră aici: hr@sapico.md sau sunați-ne la [показать номер]060435551
Vă așteptăm!

Отправить резюме

О компании

Наша компания является лидирующим производителем и дистрибьютором в Республике Молдова в сфере FMCG и HORECA с широким ассортиментом пищевых продуктов.

Будучи семейным бизнесом, ставим акцент на связи и идентичность. Наряду с этим, продвигаем моральные ценности и развитие долгосрочных партнерских отношений. Основанные еще в 2001 году имеем за спиной отлично подготовленную команду, и что нас отличает особенным образом, так это професиональные отношения с нашими партнерами, основанные на целостности, социальной ответственности и взаимодоверии. Стремясь к совершенству и инновациям, мы направляем все наши усилия на то, чтобы предлагать нашим клиентам продукцию высочайшего качества.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Maria Drăgan, 46
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?