Недавно опубликовано

Agent imobiliar

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania noastră Connect Imobil caută agenți imobiliari cu ambiție și energie pentru a se alătura echipei noastre!

Căutăm persoane cu abilități excelente de comunicare, care să fie încrezătoare în sine, responsabile și orientate către rezultate. Munca va consta în găsirea și atragerea de noi clienți, prezentarea proprietăților imobiliare, oferirea de consultanță și asistență clienților în alegerea proprietăților imobiliare cele mai potrivite pentru nevoile lor.

Experiența în domeniul imobiliar este un avantaj, dar nu este obligatorie. Oferim toată susținerea și formarea necesară, precum și condiții atractive de salarizare și programe bonus. Acesta este un mediu dinamic și profesionist care oferă oportunități excelente de dezvoltare și avansare în carieră.

Dacă sunteți gata să acceptați noi provocări și să faceți parte dintr-o echipă puternică și dedicată, trimiteți-ne CV-ul dumneavoastră la adresa noastră de e-mail hr@connectimobil.md  sau sunați la numarul [показать номер]078691111 Vă mulțumim pentru interesul acordat și așteptăm cu nerăbdare să discutăm cu dumneavoastră!

Отправить резюме

О компании

Connect Imobil a fost fondat de un fost fotbalist profesionist – Victor Gheorghiu –  care a văzut cu ochii lui cum excelența individuală nu garantează victorie.

Toate elementele care definesc calitatea unui apartament – spațialitatea, culorile, materialele exclusiviste, priveliștea de la balcon, toate devin neputincioase în fața unor vecini care îți fac traiul insuportabil.

Oamenii mulți fac adevăratul confort și garantează micile și marile victorii.

Connect Imobil alege atent oamenii cu care lucrează, compunand oaze de căldură și înțelegere – locuri în care să vrei să te întorci seara, în care să-ți găsești liniștea, și pe care să le poți numi „acasă”.

Noi nu doar oferim apartamente – noi creăm comunități.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Sfatul Tarii 3
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?