Вакансия от 26 августа 2020
Top Just SRL

Programator sau ajutor de programator @ Top Just

Резюме работы

  • Зарплата: Договорная
  • Город: Кишинёв

Описание вакансии

Ajutor de programator sau stagiar la practică.

Ce oferim:

  • Angajare oficială la practică;
  • Grafic part-time;
  • Mediu de lucru agreabil;

Responsabilități:

  • Mentenanța unui site pe wordpress și nu numai;
  • Adăugarea și modificarea datelor pe site;

Cerințe:

  • Utilizator sigur de calculator;
  • Cunoașterea CMS - wordpress (PHP);
  • Constituie un avantaj cunoașterea limbajului JavaScript;
  • Disciplină și bună organizare;
  • Constituie avantaj experiența anterioară, dar primim și studenți capabili care doresc să facă practica în compania noastră;

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

ИНФОРМАЦИЯ О КОМПАНИИ

Название компании: Top Just SRL

„TopJust” SRL oferă servicii juridice și imobiliare începând de la redobindirea cetateniei din Romania sau R.Moldova ,actelor de stare civilă, transcrierii lor, domiciliului, preschimbării actelor, pina la infiintari firme sau administrarea lor , cit și servicii imobiliare in reprezentarea si vinzare/inchirierea lor, administrari de imobile și proiecte noi

Vezi mai mult
Реклама cursuri de engleza

Вы все еще ищете работу
или ищете сотрудников для
своего бизнеса?