Недавно опубликовано

Constructor-Tehnolog industria usoara

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей, Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

ALMAM FASHION , angajeaza Constructor-Tehnolog a producerei confectiilor din tricotaj.

Cerinte:

  • Studii medii sau superioare de specialitate;
  • Experienta in functie similara minim 4 ani;
  • Sa fie o persoana dinamica, responsabila, comunicabila.

Responsabilitati:

  • Elaborarea procesul tehnologic pe faze de operatie;
  • Oferirea consultanței, suportului și soluțiilor tehnice în elaborarea și executarea articolelor vestimentare;
  • Coordonarea, instruirea si supravegherea personalului in vederea respectarii procesului tehnologic;
  • Atle responsabilitati ce rees din functia data.

Propunem:

  • Salariu atractiv (se negociaza la locul de munca)
  • Regim de lucru 8:30 - 17:00 (De Luni pâna Vinerea) ;
  • Colectiv prietenos și pozitiv;

Ne aflam or. Chişinău, str.Albișoara 80/5A etaj 2 (în spate patinuaru-lui ICE BRAVO)
La fabrica puteti ajunge cu troleibuze-21,38,27,23.autobuz N18,rutiera-174,121,103
Telefon [показать номер]079010249

Отправить резюме

О компании

Compania " ALMAM -FASHION " se specializează în confecționarea îmbracămintei (croire, cusut si livrare la clienti) pentru femei,bărbați, și copii.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?