Недавно опубликовано

Șofer de autocamion (Salariul net-14000 lei) Categoria CE

Основная информация

Зарплата:
14 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее
Oпыт:
От 2 лет
Город:
Леова

Описание вакансии

Compania de reabilitare a drumurilor angajează șofer de autocamion, categoria CE

Cerințe:

  • deține de studii medii sau medii de specialitate;
  • deține permis de conducere valabil, categoria CE;
  • deține certificat de competență profesională;
  • experienţă de lucru în domeniul de minim 3 ani.

Condiții de muncă:

  • salariu motivant;
  • cazare se oferă, după necesitate în or. Leova;
  • prânzul oferit de companie;
  • program de lucru - saptamana de lucru de 6 zile.

Responsabilități:

  • transportarea materialelor de la cariere, la depozit și/sau pe șantierul de lucru;

Persoanele interesate sunt încurajate să se adreseze la tel. [показать номер]068829268
Persoana de contact: Albina

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?