Недавно опубликовано

Manager vânzări magazin elecrocasnice

Основная информация

Зарплата:
от 5 000 MDL
Вид занятости:
Part-time
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Резина, Шолданешты

Описание вакансии

Magazinul ProELECTRONIC etaju 2 (televizoare, frigidere, mașini de spalat, etc.)orașul Soldanesti angajează manager vinzari.

  • Oferim salariu atractiv și pachet social.
  • Regim de lucru Marți-Duminica de la 08:00 pina la 14:00, Luni zi de odihna.

Cerințe:

  • cu experiența in vinzari constituie un avantaj.
  • Cunoastere la nivel avansat PC si Microsoft office.

Responsabilități esențiale:

  • oferirea calitativă informațiilor cu privire la sortimentul de mărfuri, convingerea cumpărătorului de necesitatea de a face cumpărături acum sau pe viitor, vînzarea eficientă a sortimentului de mărfuri și creșterea nivelului de vînzări, respectarea standardelor companiei.

Doritori de a ocupa postul vacant va rugam sa Trimiteți CV pe adresa Upsincro@mail.ru sau sunati la numărul [показать номер]068484661

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?