Недавно опубликовано

Ajutor de bucătar

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Restaurantul Japonez - ajutor de bucatar. PRIMIM SI FARA EXPERIENTA.

Cerinte :

  • Experienta in domeniu alimentatiei publice este binevenit.
  • Responsabilitate, punctualitate.
  • Lucru in echipă.

 Noi oferim:

  • Salariu începînd de la 500 lei /ziua. Se achita de 2 ori pe luna.
  • Oferim instruire in domeniu bucatariei japoneze.
  • Grafic pe ture.
  • Transport gratuit. Pauza de masa de 2 ori pe zi.
  • Colectiv tînăr si prietenos.
  • sectorul Botanica.

Dacă ești persoana care doreste sa capete noi experiente in domeniu bucatariei japoneze, atunci te invitam la un interviu in care vei afla toate detaliile despre postul vacant. Avem nevoie numai de persoane serioase.

Nr. contact [показать номер]060032327 (Ecaterina)

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?