Недавно опубликовано

Bucatar profesionist Olanda

Основная информация

Зарплата:
от 2 000 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
От 1 года
Город:
Амстердам, За границей, Нидерланды

Описание вакансии

Cautam 2 bucatari pentru lucru in Olanda

  • Salariu de la 500-550 euro net saptamanal (depinde de experienta)
  • Cetatenie UE (romana, bulgara, etc), limba engleză de bază necesară, permis de conducere, o mașină personală este un mare plus
  • Locuința este gratuită, 19 cenți/km pentru combustibil se ramburseaza

Pentru a aplica trimite CV-ul la nicoleta@hireks.com

Contactați prin whatsapp +[показать номер]40737622578

Отправить резюме

О компании

Agenție lituaniană care se ocupă de angajarea cetățenilor UE în companii europene pentru lucru calificat și necalificat. Majoritatea pozițiilor sunt în Olanda și Germania în domeniul logistic, cosntrucții, lucru de depozit, industrial, etc.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?