Недавно опубликовано

Bucatar or.Cahul

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кагул

Описание вакансии

Daca esti interesat sa lucrezi intr-un mediu prietenos, dornic sa inveti lucruri noi si sa evoluezi in arta culinara, nu ezita sa ne contactezi. Nu este necesara experienta, te invatam noi tot ce trebuie sa stii!

Condiții de muncă:

  • Program 2/2, 9:00-23:00;
  • Asiguram transport dupa munca;
  • Pachet social;
  • Posibilitatea de crestere profesionala.

Cerinte:

  • Viteza;
  • Atentie la detalii;
  • Rezistenta la efort si stres;
  • Spirit de initiativa;

In cazul in care va interesat asteptam sunetul Dumneavoastrala tel. [показать номер]068688341/[показать номер]069870480
Email: hr@familymarket.md

Отправить резюме

О компании

Aflat deja în 5 orașe din Republica Moldova, restaurantul SALAT este o locație cu un decor original, produse de calitate inaltă și o bucătărie remarcabilă. Suntem destinația perfectă pentru gurmanzi.
Compania noastră pune accent pe dinamism, calitate și loialitate.
La etapa actuală suntem in continuă expansie pentru a fi mai aproape de client și a oferi noi oportunități de angajare. Daca ești o persoană responsabilă , energică și cu atitudine pozitivă atunci te așteptăm in echipa noastră de vis!

Suntem “Alimer Comerţ” o companie prosperă în Moldova!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?