Недавно опубликовано

Lucru pentru studenti (distribuirea pliantelor)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time
Oпыт:
Без опыта, Школьники, Студенты
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Vrei să câștigi bani și să iți decizi singur venitul?
Devino parte a echipei Creditprime!

Indiferent de vârstă, de sex, specializare sau experiență, dacă ai un spirit independent, știi să lucrezi singur, dar și în echipă, și îți place sa câștigi pe măsura eforturilor, ALATURĂ-TE ECHIPEI NOASTRE!

Noi oferim:
- Program de munca Part Time
- Contract de munca oficial
- Pachet social
- Program de training intern
- Programe de mentoring, coaching și feedback
- Creștere profesională
- Bonus adițional pentru fiecare angajat recomandat (referral program)

Cerințe față de candidați:
- Cunoașterea limbilor: româna și rusa.
- Disciplină, abilități de lucru în echipă.
- Abilitatea de a vorbi corect și răspicat, dicție bună.
- Varsta 18+

Responsabilități:
- Oferirea informației clienților cu privire la serviciile, tarifele, procedurile și promoțiile companiei.
- Distribuirea pliantelor.

Отправить резюме

О компании

CreditPrime prezintă o nouă abordare a micro-creditării, care va schimba imaginea creditelor pe termen scurt în fața consumatorilor.
Misiunea noastră este să oferim soluții simple și eficiente celor care au nevoie de ele.
Scopul nostru este să construim o relație de încredere și de durată împreună cu clienții noștri, pentru ca ei să poată apela la serviciile noastre oricând au nevoie.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?