Опубликовано вчера

Manager magazin or. Chișinău

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Дрокия

Описание вакансии

«Alimer Comerț», молодая компания (20 лет) не так уже и много по меркам вселенной, мы крупная и постоянно растущая компания, количество сотрудников компании «Alimer Comerț» насчитывает 1500 человек. Компания готова предложить возможность работать, развиваться профессионально и зарабатывать и на данный момент мы открываем вакансию Менеджер магазина город Дрокия

Мы предлагаем:

  • Официальное устройство;
  • График работы Понедельник-Пятница;
  • Заработная плата будет обсуждаться на собеседование;
  • Развитие/Обучение за счёт компаний;

Функционал:

  • Оценка деятельности магазина для достижения целей продаж и производительности;
  • Применение и контроль за соблюдением стандартов компании;
  • Обеспечение оптимальной численности персонала, необходимого для работы магазина;
  • Работа с финансовой отчётностью;
  • Обучение персонала;

Требование:

  •  Опыт в данной сфере обязателен;
  • Высшее образование (Желательно)
  • Уверенный пользователь ПК (Excel, Word)
  •  Опыт работы с базой 1С;
  • Знание правил заказов и приёма товара.

Даже если у вас нет опыта в данной должности, но имеется опыт в администрации мы готовы рассмотреть вашу кандидатуру!!!

Ждём ваше CV с указанием должности по адресу: hr@familymarket.md.

"Alimer Comerț", o companie tânără (20 de ani) nu este chiar atât de veche după standardele universului, suntem o companie mare și în continuă creștere, numărul de angajați ai "Alimer Comerț" se ridică la 1500 de persoane. Compania este pregătită să ofere o oportunitate de a munci, de a se dezvolta profesional și de a câștiga, iar în prezent anuntam deschiderea postului de Manager de magazin orașul Drochia

Noi oferim:

  • Angajare oficială;
  • Program de lucru de luni până vineri;
  • Salariul se bazează pe rezultatele unui interviu;
  • Dezvoltare/formare din contul companiei;

Funcționalitate:

  • Evaluarea activităților din magazin pentru a atinge obiectivele de vânzări și de performanță;
  • Aplicarea și monitorizarea conformității cu standardele companiei;
  • Asigurarea numărului optim de personal necesar pentru funcționarea magazinului;
  • Lucrul cu raportarea financiară;
  • Formarea și instruirea personalului;

Cerință:

  • Experiența în domeniu este obligatorie
  •  Studii superioare (binevenit)
  • Utilizator experimentat de PC (Excel, Word)
  • Experiență de lucru cu baza de date 1C;
  • Cunoașterea regulilor privind comenzile și recepția mărfurilor.

Chiar dacă nu ai experiență în această poziție, dar ai experiență în administrație, suntem gata să analizăm candidatura dumneavoastră!!!!

Așteptăm CV-ul dumneavoastră cu menționarea poziției la: hr@familymarket.md.

Отправить резюме

О компании

Family Market este o retea de magazine din Moldova înființată în 2013, iar pe 1 mai primul nostru magazin a fost deschis la Briceni.

Datorită managementului nostru eficient, pe parcursul la 7 ani au fost deschise inca 24 de magazine în toată Moldova, iar acesta nu este sfârșitul. Rețeaua intenționează să se extindă în continuare, pentru a bucura clienții săi cu disponibilitate și asortimentul produselor sale.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, Bd. Dacia 36
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?