Недавно опубликовано

Recruitment Specialist

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 3 лет
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Deții experiența identificării talentelor ?  Ești o persoană dinamică și creativă? Deții capacitatea de a inspira și intenționezi să-ți dezvolți o cariera de succes într-o companie imobiliară puternică?
Te invităm să te alături echipei noastre de profesioniști, Acces Imobil.

Cerinţe:

  • Studii superioare;
  • Experiența anterioara în gestionarea proiectelor de direct search constituie avantaj;
  • Experienţa în recrutare de min. 3 ani în companii cu minim 50 de angajați;
  • Cunoașterea limbilor rusă, româna (fluent) și engleză;
  • Grad înalt de responsabilitate și confidențialitate;
  • Atitudine pozitivă şi proactivă, spirit de echipă.

Responsabilităţi principale:

  • Vei coordona end-to-end proiectele de recrutare și selecție și vei fi partener de discuții pentru manageri în toate etapele procesului;
  • Vei asigura necesarul de personal prin recrutare activa;
  • Vei actualiza și dezvolta conceptele și instrumentele specifice de recrutare (ghiduri, formulare, proceduri, assessment centers, etc.);
  • Vei actualizează informațiile în sistemul intern de HR;
  • Vei fi ambasador al brandului de angajator și vei oferi suport în implementarea de campanii de employer branding.

Oferim:

  • Program de muncă full-time;
  • Mediu de activitate plăcut şi motivant;
  • Salariu peste media pieței;
  • Birou în centrul orașului;
  • Participarea la Training-uri și formări de profil.

Vă rugăm să ne expediați  CV-ul  însoţit de o fotografie recentă şi scrisoarea de intenţie, pe adresa electronică: hr@accesimobil.md cu specificarea postului pentru care se aplică.
Vă mulţumim.

Отправить резюме

О компании

Compania Imobiliară ACCES IMOBIL GRUP SRL
Oferim competența necesară în vederea identificării soluțiilor potrivite pentru consumatorii serviciilor noastre -proprietarii bunurilor imobile, Potențialii Cumpărători, Locatori si Locatari  a bunurilor imobiliare: apartamente, case la curte, birouri, spații comerciale, terenuri din Chișinău și suburbii.
Suntem deschiși în vederea  stabilirii unei colaborari reciproc- avantajoase!

Suntem în  creștere continuă, de aceea avem nevoie de persoane cu spirit de initiativă , perspicace, cu capacități analitice si pentru care interactiunea umană este un must. Să devenim împreună cei mai buni!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?