Недавно опубликовано

Angajăm operatori

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Унгены

Описание вакансии

Suntem in cautare de persoane harnice!

Oferim:

  • angajare oficială;
  • posibilitatea achitării săptămânal;

Detalii la nr: [показать номер]069355382

Отправить резюме

О компании

Covoare Ungheni este unul din liderii Europeni in producerea si comercializarea covoarelor. Timp de 41 de ani noi propunem produse moderne, ecologice si calitative , avind mereu grija de cerintele clientilor nostri.

Producerea

Fabrica a fost fondata in anul 1980 si a fost semnificativ modernizata dupa privatizare in anul 1998. Astazi noi producem covoare calitatea carora este la nivelul standartelor internationale, liniile de producere sunt dotate cu cele mai performante utilaje. Covoarele sunt comercializate in mai multe tari Europene precum si in Statele Unite ale Americii si Japonia

Calitatea

“Covoare Ungheni” respecta cerintele Sistemului Managementului Calităţii ISO 9001:2000 la fiecare etapă: de la elaborarea noului design şi a colecţiei pînă la producerea şi prestarea serviciilor partenerilor. Produsele sunt dotate cu certificate de conformitate. Echipa profisionista contribuie la cresterea calitatii marca “Covoare Ungheni”.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?