Недавно опубликовано

mester in utilaje

Основная информация

Зарплата:
6 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Angajam urgent instalator pentru efectuarea de verificari si revizii a instalatiilor de utilizare a filtrelor.

Cerinte:

  • Dornic de a invata lucruri noi,
  • Cu bun simt si obisnuit cu lucru in echipa,
  • Responsabilitate,punctualitate,
  • Permis de conducere categoria B,

Oferim:

  • Salariu+bonus+%
  • Pachet social deplin,
  • Angajarea oficiala,
  • Telefon corporativ,

Pentru informatii adaugatoare apelati [показать номер]079877702

Отправить резюме

О компании

Zeci de ani de experienta in domeniul fiLtrarii apei si a imbogatirii continutului ei, precum si practica de neevaluat in comunicarea cu clientii acestui domeniu, care deseori necesita abordari speciale, permit a atinge maximile de eficienta si  calitate a activitatii defasurate pe piata Moldovei.

Reteaua multipla de comert a companiei FILTRE.MD in orasul Chisinau si a altor orase a Moldovei, precum si sectiunea de service, zilnic ofera servicii a sute de clienti, promovand o viata mai buna si mai sigura.

ECHIPA NOASTRA

Echipa noastra de lucru este plina de entuziasm si dragoste fata de munca sa, dedicandu-se, pas cu pas ridicarii culturii de filtrare a apei in Moldova! Suntem constienti de beneficiul de neestimat de purificare a apei si utilizam toate sistemele inovationale, in casele si apartamentele noastre!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?