Недавно опубликовано

Vânzător - consultant echipamente industria alimentară

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Студенты
Город:
Кишинёв, Телецентр, Центр

Описание вакансии

ce vei face:

  • vei promova și vinde echipamente si accesorii pentru industria alimentară în magazinul din orașul Chișinău.

ce căutăm:

  • cunoașterea fluentă a limbilor română și rusă
  • cunoștințe de bază a pachetului MS Office (Word, Excel, etc.)
  • experiență în domeniul deservirii clienților și/sau în vânzări va constitui un avantaj
  • orientare către client și cu atitudine pro activă
  • bune abilități de negociere și gestionare a situațiilor complexe

ce îți oferim:

  • o experiență unică de învățare și de dezvoltare profesională
  • salariu competitiv
  • contract de muncă
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?