Недавно опубликовано

Stivuitorist (Leonding, Austria)

Основная информация

Зарплата:
2 240 EUR
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
За границей

Описание вакансии

Pașaport românesc obligatoriu!

Vei beneficia de:

  • un salariu de 12,66 EUR brut / oră + 41,40 EUR net diurnă/zi;
  • cazare asigurată contra cost de firma angajatoare;

Atribuțiile postului:

  • executarea activităților de manipulare a mărfurilor și depozitare cu ajutorul stivuitorului;
  • așezarea paleților cu marfă pe locațiile din depozit conform alocării în sistem și indicațiilor primite;
  • pregătirea și transportarea paleților din locul de depozitare în zona de livrare;
  • alte atribuții stabilite în fișa postului sau de către superior;

Cerințele postului:

  • cunoștințe de limba germană – la nivel conversațional;
  • experiență în domeniu;
  • certificate valabile în domeniu – avantaj;
  • permis de conducere categ. B;
  • posibilitate de deplasare cu autoturismul personal;
  • disponibilitate de lucru în schimburi;
  • seriozitate și punctualitate din partea candidaților.

Lasă-ne mai jos datele tale de contact, iar noi vom lua legătura cu tine în cel mai scurt timp.

Serviciile noastre de plasare a forței de muncă în străinătate sunt și vor rămâne mereu gratuite!

О компании

SILVERHAND este o agenție multinațională de recrutare și consiliere în carieră cu sediul principal în localitatea Poznan, din Polonia. Primul punct de lucru din România a fost deschis în anul 2014 și se află în Timișoara, primul oraș liber al țării noastre.

Colaborăm cu angajatori din  Germania, Austria, Olanda, Islanda, Belgia, Norvegia, Irlanda. Silverhand este cea mai ușoară cale pentru a găsi un job sigur și stabil în Europa.

Serviciile noastre sunt și vor rămâne mereu gratuite!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?