Недавно опубликовано

Tehnolog/proiectant(producere mobilier) te căutăm!

Основная информация

Зарплата:
15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Чореску

Описание вакансии

Suntem în căutare unui coleg Tehnolog/Proiectant în secția producere mobilier.

Invităm în echipă:

          Cerințe:

  • Cunoștiinte tehnice și de proiectare mobilier (materiale, prelucrări posibile pe utilaje specifice industriei, feronerie și sisteme actuale);
  •  Capacitate de lucru în programe 2D și 3D(BAZIS/CAD), desene tehnice;
  •  Experiență în domeniul producției de mobilier;
  •  Bune abilități de comunicare;
  •  Persoană organizată, punctuală, serioasă.

    Condiții:
  •  Condiții bune de lucru (aparatură modernă; mediu curat);
  •  Salariu achitat fără întârzieri;
  •  Program de lucru full-time;
  •  Contract de muncă.

    Responsabilități:
  •  Urmărirea desfășurării proiectului;
  •  Deseneaza, proiectează, redactează pe calculator proiectele pieselor ce trebuiesc executate în cadrul companiei;
  •  Realizează desene 2D și 3D, conform măsurătorilor și dorințelor clientului;
  •  Prezintă calculul necesar de material și accesorii specifice fiecărui proiect;
  •  Comunicarea proiectelor în vederea intrării acestora în producție prin detalierea mobilierului proiectat;
  • Lansarea proiectelor în fabricație, urmărirea derulării acestora până la punerea în operă și finalizare.

Câteva cuvinte despre noi:
Mobildor este o Fabrică de mobilier de serie(Living-uri, Dulapuri, Birouri și alte bunătăți).
Ne aflăm în s.Ciorescu, Chișinău(imediat după PoștaVeche). Suntem o echipă de oameni tânără și voinică :)

Dacă simți că te potrivești, te așteptăm!
Sunt Ion de la Mobildor, contactează-mă.
HAI să ne CUNOAȘTEM!

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?