Недавно опубликовано

Director vânzări

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Ești un Director vânzări cărui îi place să vândă și dorești să te impui în proiect START UP? Să ai libertate deplină în acțiuni pentru dobândirea rezultatelor de succes? La „ANCOM-AGRO” ai această posibilitate, recompensă va fi un salariu atractiv fără limite și ocazia de a aduce propriul aport ca Lider și Învingător!

Oferim într-o Echipă cu creștere dinamică și cultură corporativă ultramodernă:

  • Program flexibil de muncă
  • Angajare oficială din prima zi de muncă
  • Motivare transparentă: Salariu FIX + % (KPI) fără limite
  • Lucru dinamic în teren
  • Loc de muncă în oficiu modern, confortabil și plăcut
  • Lucru într-o echipă profesionistă, instruire corporativă
  • Loc de parcare auto
  • Combustibil
  • Posibilitate de avansare
  • Soft modern – CRM, creat pentru compania noastră
  • Business procese, testate care rapid te aduc la rezultat
  • Asistența Brokerului și Juristului companiei
  • Comunicare liberă cu conducătorii: propuneți orice idee și realizați proiecte captivante
  • Susținere financiară în diverse situații complicate ale vieții
  • Alte facilități extra salariale

Vindem:

  • Cereale, oleaginoase, boboase
  • Scop:
  • Identificarea continuă a noilor B2B parteneri și dezvoltarea relațiilor cu cei existenți în vânzări

Cerinţe:

  • Dorința (!) de a lucra în Vânzări reci/active
  • 1C, Word, Excel, CRM
  • Rezultivitate foarte înaltă
  • Metode moderne de vânzare: negociere și prezentare, lucrul cu obiecțiile clientului
  • Cunoașterea pieții, formarea cererii și ofertei, costurilor
  • Punctualitate şi corectitudine
  • Buna cunoaștere a limbii engleze, române şi ruse
  • Permis de conducere auto cat. B

Avantaje:

  • Experiența nu mai puțin de 5 ani în vânzări active B2B
  • Disponibilitatea de a lucra peste program

Responsabilităţi:

  • Administrarea și dezvoltarea portofoliului de clienți existenți B2B
  • Căutarea activă și consultarea noilor clienți
  • Colaborarea cu furnizorii (dealeri, brokeri)
  • Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor companiei
  • Îndeplinirea planului de vânzări
  • Raportarea rezultatelor obținute

Scopul nostru este de a construi o rețea complet integrată de aprovizionare din câmp până la consumator. Aceasta implică o colaborare strânsă cu fermierii locali, furnizorii de servicii logistice și clienții noștri interni și internaționali. Prețuim parteneriatul, transparența, expertiza și antreprenoriatul.

Te așteptăm cu mare drag în Echipa noastră!
Expediază CV-ul cu poză la: ancom@verum.md">ancom@verum.md cu specificarea „Director vânzări”.
Отправить резюме

О компании

  • Ancom-Agro является частью Группы Компаний VERUM, одного из ведущих агропромышленных холдингов Молдовы
  • Компания Ancom-Agro основана в 2014 г. и входит в пятерку ведущих трейдеров зерновых и масличных с оборотом свыше 200 тыс. тонн в год
  • Элеватор компании мощностью 86 тысяч тонн самый крупный на севере Молдовы
  • Закупаем у агрохозяйств и храним на элеваторах свыше 200 тысяч тонн зерновых и масличных в год
  • Поставляем необходимое количество сырья по установленным параметрам качества перерабатывающим предприятиям, животноводческим комплексам и производителям растительного масла
  • Экспортируем большие объемы зерновых, подсолнечника и рапса нашим стабильным партнерам в странах Черноморского и Средиземноморского бассейнов

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?